Hledáš celé týdny byt, dům, pozemek, chatu nebo novou kancelář, stále dokola každý den a doufáš, že se jednou objeví? Že tě to už nebaví? Zkus to jinak. Žádné zdlouhavé hledání a mrhání časem. Zadej si poptávku a vysněné bydlení máš hned. Náš jedinečný software neustále ve dne v noci (24/7) porovnává tisíce poptávek s nabídkami tobě na míru. Získej přístup ke všem nabídkám, nejen těm, co najde každý, ale i k neveřejným a soukromým naprosto bez provize.

Realitní seznamka zipHOME je jediné místo, kde koupíš přímo od lidí. Druhou takovou nenajdeš, jsme na trhu jediní.

 

1. Zadej poptávku a sleduj ten šrumec

Napiš nám, jak vypadá tvé vysněné bydlení. Pak si dej nohy na stůl nebo třeba z okna. Hledat budeme za tebe.

2. Čekuj svůj e-mail nebo telefon

Budeme ti posílat nabídky, které odpovídají tvé představě. U těch, které tě zaujmou, tě seznámíme s nabízejícím. Prohlídneš si důkladně a v klidu nemovitosti přímo s majitelem. Podmínky si vyjednáte spolu, nikdo se vám do jednání neplete. Můžeš se s námi poradit.

3. Váháš, jestli to zvládneš sám?

Bez obav. Proto je tu náš průvodce bezpečnou koupí, toho má k dispozici každý – stáhni si ho a postupuj hezky krok za krokem. Také náš blog je nabitý informacemi, které jsou mnohdy doslova k nezaplacení.

4. To nejdůležitější na konec

Nezávislý právní servis je základ bezproblémového obchodu a řízení na katastru nemovitostí. Profesionální servis realitního právníka – advokáta – je na zipHOME samozřejmě k dispozici všem a neplatíš za něj nic navíc. Od rezervace až po kupní smlouvu a předávací protokol bezpečně a bez prostojů.

5. Můžeme pro tebe udělat ještě něco víc?

Ovšemže ano! Srovnáme hypotéky a pomůžeme se získáním úvěru s pomocí nezávislých poradců, kteří mají skvělé podmínky v bankách (díky počtu klientů, který jim projde rukama). Spolupracujeme se znalci (odhad pro daňové přiznání apod.), stavebními inspektory, energetickými auditory atd. Reality bez realitky jsou náš život, seznámili jsme se s mnoha machry ve svém oboru a rádi poradíme, na koho stojí za to se obrátit.

S láskou tvoji lidé ze

zipHOME realitní seznamky