Přihlášení / Registrace

Časté dotazy

Prodáváš?

Proč prodávat se zipHOME realitní seznamkou?

Jednoduše a bez starostí, takový je prodej přes zipHOME. Vložíš inzerát a vybereš vhodného zájemce. Jedním kliknutím vložíš nabídku a ví o ní všichni: nabídka je automaticky rozesílána zájemcům, navíc je inzerována po dobu 5 měsíců na prestižních realitních serverech.Prodej je hračka.

Co vše se o mně a nemovitosti zájemce dozví?

První krok je anonymní. Zájemce neuvidí žádné osobní údaje ani přesnou identifikaci nemovitosti. Inzerce je tak maximálně bezpečná a chrání před nevyžádanými službami, sběrači kontaktů a podvodníky.

Zájemce o tvoji nabídku bude automaticky přesměrován na zipHOME centrum klientské péče a kontakt na něj ti pošleme nejpozději do 1 pracovního dne (nejčastěji prakticky ihned).

Jaké údaje mám mít připravené pro ověření?

Pro ověření nemovitosti měj po ruce min. 3 fotografie nemovitosti, číslo LV (listu vlastnictví). Případně souhlas majitele nemovitosti s prodejem a pověření o obchodním zastoupení.

Můžu prodávat nemovitost, kterou nevlastním?

Ano, ale pouze v případě, že máš majitelem podepsaný souhlas s prodejem, ve kterém jsi pověřený zastupovat majitele při prodeji dané nemovitosti.

Kde všude se moje nabídka objeví?

Skvělá otázka. Objeví se na prestižních realitních serverech, bude také zařazena do nabídek pravidelně zasílaných zipHOME poptávajícím. A to bez dalších starostí a povinností po dobu 5 měsíců.

Kolik mě bude stát prodej přes zipHOME?

Neplatíš, dokud pro tebe nenajdeme kupujícího. Za naši práci včetně inzerce a smluv od advokáta zaplatíš max. 1 % z kupní ceny. Minimální výše odměny je 7.500,- Kč. Podrobně viz Ceník.

 

Hledáš bydlení?

Proč využít zipHOME realitní seznamku?

Hodiny hledání a marného probírání nabídek je přežitek. Jednou vložíš svou poptávku a všechny pro tebe zajímavé nabídky ti budou automaticky chodit e-mailem. zipHOME realitní seznamka pohlídá, že ti žádná novinky neunikne.

Proč jsou poptávky veřejné?
Je spousta nerozhodnutých prodávajících, kteří stále váhají s prodejem. Vaše poptávka je rozhýbe k akci a ty se tak dostaneš k nemovitostem, které by se za běžných okolností neprodávaly.  
Kolik mě bude stát hledání přes zipHOME?

Nic. Služby pro poptávající jsou poskytovány zdarma. Bez dalších háčků a hvězdiček pod čarou.

Chceš se ještě na něco zeptat?

Stačí poslat otázku pomocí formuláře níže.

S láskou Tvoje

zipHOME realitní seznamka

    Srovnání nemovitostí

    No properties found.
    Compare

    Nejnovější inzeráty