Přihlášení / Registrace

Kupuješ?

 • najdeme ti nemovitost bez hledání
 • získáš přístup k neveřejným nabídkám
 • zajistíme hypotéku
 • spojíme tě napřímo s majitelem
 • zipHOME asistent
 • + tipy, návody a vzory

Jak to funguje?

 

 1. Vložíš nezávaznou poptávku (5 min.). Do 2 pracovních dní ti zavoláme (většinou do pár hodin), abychom ověřili vyplněné údaje. Po té poptávku zveřejníme (anonymně).
 2. Bez dalšího hledání jen sleduješ svůj e-mail, kam ti budou chodit nabídky podle tvých představ.
 3. Kromě běžných inzerátů získáš přístup i k neveřejným nabídkám.

Vybrat tu nejlepší nemovitost je už na tobě.

 

VLOŽIT POPTÁVKU
 Prodáváš?

 • společně připravíme nabídku do inzerce
 • ochrana kontaktu a zipHOME asistent
 • pomůžeme se stanovením ceny
 • získáš TOP inzerci na realitních serverech
 • advokátní smlouvy
 • + tipy, návody a vzory

Jak to funguje?

 

 1. Vložíš svou nabídku (5 min.). Do 2 pracovních dní ti zavoláme (většinou do pár hodin), abychom ověřili vyplněné údaje. 
 2. Společně připravíme nabídku do inzerce, pomůžeme se stanovením správné tržní ceny. Po té nabídku zveřejníme (anonymně).
 3. Domluvíš si prohlídku, v případě zájmu o koupi připravíme kupní smlouvy.

Stačí si ze zájemců na koupi nemovitosti jen vybrat.

 

VLOŽIT NABÍDKU

 


Proč prodat a koupit nemovitost na zipHOME?

Realitní seznamka zipHOME.cz nabízí unikátní způsob prodeje a koupě nemovitostí. Bez problémů, bezpečně a bez realitky. V čem je zipHOME tak jedinečný?

 

Rychlý prodej: nemovitosti bez realitky, přístup k neveřejným nabídkám

 

Chceš prodat? Rychleji a snadněji už to snad ani nejde. Vložíš nabídku o vše ostatní se postará zipHOME. Tvoji nabídku spárujeme s tisíci poptávkami v naší databázi, navíc ji budeme inzerovat na prestižních realitní serverech vč. Srealit. Poradíme, jak zvládnout prohlídky i jak jednat se zájemci.  Zajistíme rezervační i kupní smlouvu a vše, co potřebuješ k rychlému a bezpečnému prodeji bez realitky.
Hledáš bydlení? Stačí vložit poptávku a seznamka už bude hledat za tebe. Navíc získáš přístup i k neveřejným nabídkám, které se do běžné inzerce nikdy nedostanou. Žádná skvělá nabídka ti už neunikne. 

Právní servis, smlouvy, inzerce a podpora

 

Nabídku inzerujeme na prestižních realitních serverech včetně Srealit, takže už nemusíš platit za žádnou inzerci ani ztrácet čas. Všechny protříděné kontakty ti obratem pošleme, aby sis s nimi mohl domluvit prohlídku. Proč protříděné? Nepustíme k tobě žádné makléře ani prodejce s teplou vodou. Jen skutečné zájemce.

Jsme tady pro tebe po celou dobu koupě a prodeje. Důležité informace zdarma najdeš v našem blogu (sekce kupující a prodávající) nebo v našich e-boocích.

Stahovat vzory na internetu je o dr*ku. Nikdy nevíš, na co narazíš. Ať už kupuješ nebo prodáváš, můžeš si s neodbornou smlouvou pořádně zavařit. Proto máme pro tebe aktuální smlouvy přímo od advokáta.

zipHOME asistent po celou dobu prodeje

 

Po celou dobu koupě či prodeje je ti k dispozici asistent na telefonu či e-mailu. Můžeš s ním upravovat svou poptávku či spravovat nabídku, konzultovat možnosti prodeje.

 

V pohodě bez realitky: úspora času a peněz, bez závazků

 

Prodej přes zipHOME je prodej nemovitostí bez realitky.  Díky inzerci, podpoře a smlouvám můžeš snadno prodat bez realitky a zbytečně neplatíš nic navíc. Se zipHOME šetříš peníze i svůj drahocenný čas.

 

Srovnání nemovitostí

No properties found.
Compare

Nejnovější inzeráty